MARKA asansörlü taşımacılık Diyarbakır'da 2010 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız  evden eve nakliyat sektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir. Diyarbakır evden eve nakliyat firmamız ev eşyalarının taşınması konusunda uzman olmuş bir kadroya sahiptir. Kadromuz ev ve ofis taşıma işlemlerinde uzmanlaşmış kaliteli ve işinde uzman ekiplerden oluşmaktadır.Tamamı kadrolu eleman yapımız bizlere başarının kapısını açmıştır. Kaliteli ve uygun nakliyat fiyatları ile evinizin taşınması için bizi aramanız yeterli olacaktır.

MARKA Nakliyat sizlerin her türlü eşya taşıma sorununu çözmek ve bunu doğru ve planlı bir şekilde yapmayı prensip edinmiştir. Siz müşterilerimize  ev eşyalarının taşınmasından ev eşyalarının depolanmasına kadar bir çok konuda çözümler sunmaktayız.Ve ayrıca eşyalarınızın taşınmasından önce ücretsiz olarak eşyaların analizi yapılarak taşınacağı gün gelecek araç ve uzman elemanlarımız önceden belirlemekteyiz.

Hakkımızda

MARKA asansörlü taşımacılıkDiyarbakır'da 2010 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız evden eve nakliyatsektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir. Diyarbakır evden eve nakliyat firmamız ev Devamı

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Bayındırlık Cad. 352. Sok. Seren 10 Apt. A Blok No:10 21100 Ninova Yanı, 21090 Bağlar / Diyarbakır
  2. Telefon: 0 533 093 27 88
  3. Gsm: 0533 093 27 88
  4. E-posta: info@diyarbakirmarkanakliyat.com