Ücretsiz Expertiz Hizmeti

MARKA Nakliyat olarak Diyarbakır Yenişehir, Keçiören, Çankaya, Mamak, Altındağ, Sincan, Şırnak Cizre ve Gölbaşı bölgelerinde Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti vermekteyiz. Genel anlamda Diyarbakır’nın tüm semtlerinde çalışmaktayız. Diyarbakır’ya gelen evden eve nakliyat eşyalarının indirilmesinde ve Diyarbakır içi evden eve taşımacılık  işlemlerini itinayla Profesyonel ekibimizle beraber yapmaktayız.

MARKA Nakliyat taşıma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir.

 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Nedir ?

Taşınma öncesi nakliyat ekibinden bir denetmenin nakliyat eşyalarını görmesi ve buna göre rapor düzenlemesi işlemine nakliyat ekspertiz işlemi denmektedir. MARKA Nakliyat her hangi bir ücret almadan ücretsiz ekspertiz hizmetini yapmaktadır.

 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti için taşınma öncesi ekspertiz arkadaşımızı gönderir eşyalara ön inceleme yapmasını ve eşya sayısını gözeterek rapor düzenlemesini isteriz. Denetimi yapan ekspertiz arkadaşın çıkaracağı rapor sonucuna göre taşıma fiyatı belirleriz ve Evden Eve Nakliyat planı çıkarırız. Sigortalı ve garantili evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında gerekli tedbirleri almaktayız. İstekleriniz doğrultusunda MARKA Nakliyat taşınma planı ve hizmetlerinde gerekli tüm kolaylıklar sağlanmaktadır.

Hakkımızda

MARKA asansörlü taşımacılıkDiyarbakır'da 2010 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız evden eve nakliyatsektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir. Diyarbakır evden eve nakliyat firmamız ev Devamı

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Bayındırlık Cad. 352. Sok. Seren 10 Apt. A Blok No:10 21100 Ninova Yanı, 21090 Bağlar / Diyarbakır
  2. Telefon: 0 533 093 27 88
  3. Gsm: 0533 093 27 88
  4. E-posta: info@diyarbakirmarkanakliyat.com