Piyano Ve Para kasası Taşımacılığı

Müşterilerimize sunmakta olduğumuz diğer nakliye ve taşımacılık hizmetlerimizde de olduğu gibi Piyano Taşıma, Para Kasası Taşımacılığı hizmetlerimizde de büyük bir titiz ve dikkatli çalışma eşliğinde kaliteli taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Özellikle bu şekilde değerli eşyaların en yüksek güvenlik önlemleri çerçevesinde taşınması bizler için en önemli konuların başında geliyor. Bu değerli eşyalarınızın taşınması öncesinde tecrübeli ve alanlarında deneyimli eksperlerimiz tarafından ekspertiz işlemi gerçekleştirilmektedir.

Nakliye hizmetlerimiz öncesinde sunmakta olduğumuz ekspertiz hizmetimiz kapsamında taşınacak piyano ve para kasası gibi değerli eşyalarınızın ebatları, dikkat edilmesi gereken noktaları, ağırlıkları, kapladıkları alan ve büyüklükleriyle birlikte tamamen ayrıntılı bir rapor hazırlanmaktadır. Bu hazırlanmış olan rapor sayesinde müşterilerimizin piyano ya da para kasasını ne kadar süre içerisinde nakliye edeceğimize dair müşterilerimize detaylı bilgilendirmeden bulunuyoruz. Bu işlem sayesinde müşterilerimizin ne zaman sona ereceği nakliye işlemlerini beklemekle vakit kaybetmemesine yardımcı olabiliyoruz.

Piyano Taşıma, Para Kasası Taşımacılığında Güvenlik Önlemleri

Hazırlamış olduğumu bu rapor kapsamında piyanonuzun ya da para kasanızın güvenli nakliye edilmesi için gerekli olan niteliklerdeki paketleme ürünleri ve ambalajlama ürünleriyle ambalajlama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Daha sonra ise eşyalarınız, alanlarında uzman olan nakliye personellerimiz tarafından en ideal şekilde ambalajlanarak, araca yüklenmeye hazır hale getirilmektedir. Tüm eşyalarınızın ambalajlanmasını gerçekleştirdikten sonra, nakliye aracımıza yükleme işlemini bir düzen içerisinde yaparak, indirme sırasında eşyalarınızın zarar görmesini engelleyebiliyoruz.

Tamamen teknolojik taşıma araçları ile çok yüksek ağırlıklara sahip olan piyano ve para kasası gibi değerli eşyalarınızın en ufak zarar dahi görmeden nakliye aracımıza yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz.Bu sayede de nakliye edilecek piyanonuz ya da para kasanız, gerekli olan güvenlik önlemlerinin alınmasından paketleme işleminin tamamlanmasıyla birlikte nakliye personelimiz tarafından büyük bir titiz ve dikkatli çalışma ile nakliye aracımıza yüklenmektedir. Özel tasarım nakliye aracımızda Piyano Taşıma Para Kasası Taşımacılığı işini tamamen güvenlik önlem ve kuralları çerçevesinde yeni adreslerine taşıyoruz.

Müşterilerimizin mağdur olmaması ve en yüksek düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için kusursuz taşımacılık firmamızın en önemli amaçları arasında yer alıyor. Müşterilerimizin eşyalarının sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine nakliye edilmesi ve en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayabilmek amacı ile güler yüzlü hizmet anlayışının yanı sıra en teknolojik güvenlik önlemlerini almaktan geri kalmıyoruz.

Hakkımızda

MARKA asansörlü taşımacılıkDiyarbakır'da 2010 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız evden eve nakliyatsektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir. Diyarbakır evden eve nakliyat firmamız ev Devamı

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Bayındırlık Cad. 352. Sok. Seren 10 Apt. A Blok No:10 21100 Ninova Yanı, 21090 Bağlar / Diyarbakır
  2. Telefon: 0 533 093 27 88
  3. Gsm: 0533 093 27 88
  4. E-posta: info@diyarbakirmarkanakliyat.com