Batıkent Evden Eve Nakliyat

MARKA nakliye hizmetlerimiz adı altında taşımacılık adına her şeyi öğrenebilirsiniz. Firmamız bu konuda sizlerin daima yanındadır. Evden eve nakliyat bilindiği gibi zor şartlar altında gerçekleşen işlemlerden oluşmaktadır. Çoğu müşteriler için belkide eziyet kavramını çağrıştırır. Oysa ülkemizin gelişen teknolojisi ile artık akıllı telefonlarda bu işin ustalarına ulaşmak çok kolay. Batıkent nakliyat firmaları yazdığınızda onlarca hatta yüzlerce nakliyecinin listesi karşınıza çıkar. Bunlar arasında aklınızın kesebileceği en iyi nakliyecilere ulaşmak sizlerin insiyatifine kalmış bir işlemdir. Sizlere kısacası hizmetlerimizden bahsedecek olursak; Bizlerle iletişime geçip anlaşma sağlamanız halinde, ücretsiz eksper servisimizi adresinize göndererek eşyalarınız hakkında ön bilgi elde ediyoruz.

Evinize gelen ücretsiz eksper servisimiz, eşyalarınız ne kadar olduğu, nereye taşınacağı, paketleme malzemesinin ne kadar getirilmesi gerektiği hakkında fikir sahibi olur. Bu doğrultuda sizlere işin maliyeti hakkında kesin bilgi verir, Anlaşıp anlaşamamanız sizlerin elinde olan bir şeydir. Sonuçta bu hizmetimiz ücretsizdir. Anlaşmanız halinde taşınma sözleşmesi karşılıklı imzalanır. Bunu yanında taşınma sigortası yaptırılır. Taşınma sigortası eşyalarınızın toplam değeri dikkate alınarak yapılır. Böylece işlemler halledilir. Daha sonra taşınma işlemi başlatılmış olur. Firmamıza gelen ekspertiz önceden personelimizi bilgilendirerek ön hazırlık yapmasını sağlar.

Personelimiz ise sizlerin eşyalarını taşımaya gelmeden önce gerekli olan hazırlıkları yapar. Her şeyi en ince ayrıntısına göre gözden geçirir. Kadromuz içinde yer alan çalışanlarımızın hepsi nakliye konusunda uzman ve yeterli bilgi ile donanımlı olan kişilerden oluşuyor.

Batıkent evden eve nakliyat hizmetlerimizi şimdiye kadar büyük bir başarı ile yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kalite asla tesadüf değildir. Bilinçli bir şekilde yapılan her işin mutlaka mükafatı olur. Firmamız Diyarbakır’da kısa sürede adından söz ettirmiştir. Her şey zamanında yerli yerinde ve tam teşekküllü bir şekilde yapılmıştır. Daha fazla müşteriye sahip olmak için sınırları zorlamış kendini yenileyen bir yapıya sahip olmuştur. Kalitesinden ise hiçbir zaman ödün vermemiş, bu yüzden taklit edilmeye çalışılsa da başarılı olunamamıştır.

Batıkent nakliye fiyatları hakkında öğrenmek istediğiniz ne varsa öğrenebilirsiniz. E-posta atarak ya da müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmeler sonrası kafanızdaki soru işaretlerden kurtulabilirsiniz. İlgi ve alakalarından dolayı bütün müşterilerimize teşekkür ederiz.

Hakkımızda

MARKA asansörlü taşımacılıkDiyarbakır'da 2010 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız evden eve nakliyatsektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir. Diyarbakır evden eve nakliyat firmamız ev Devamı

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Bayındırlık Cad. 352. Sok. Seren 10 Apt. A Blok No:10 21100 Ninova Yanı, 21090 Bağlar / Diyarbakır
  2. Telefon: 0 533 093 27 88
  3. Gsm: 0533 093 27 88
  4. E-posta: info@diyarbakirmarkanakliyat.com