Ulus Evden Eve Nakliyat

Ulus Evden Eve Nakliyat konusunda bizi tercih etmenizin ardından eşyalarınızın incelenerek gerekli bilgilendirmelerin yapılması adına adresinize eksper ekibimizi yönlendireceğiz. Detaylı bir şekilde taşıma gerçekleştirilecek eşyalarınızın incelemesini yaparak tarafımıza bilgilendirmeyi yapacaktır. Tarafınızla yapacağımız görüşme sonucunda anlaşmaya varılması ardından, paketleme için gereken tüm eşyalar ekip arkadaşlarımız tarafından adresinize getirilerek eşyalarınız dikkatli bir şekilde paketlenecektir. Taşıma sırasında herhangi bir hasar, çizik almaması adına güvenli bir taşıma sağlanacaktır.

Eşyalarınız tecrübeli ellere emanet bir şekilde evinizden gerekli tüm donanımlara sahip araçlarımıza aktarılacaktır. Ekibimizde herhangi bir tecrübesiz veya deneyimsiz bir kişi çalıştırılmamaktadır. Dolaplarımız ustalarımız tarafından dikkatli bir şekilde de monte edilecek ve bu şekilde araçlarımıza yüklenecektir. Nakliye aracımız usta şoförler tarafından kullanılmakta ve yeni adresinize eşyalarınızın ulaştırılmasını sağlamaktadır. Burada aynı şekilde eski evinizden teslim aldığımız gibi tüm eşyalarınızı yeni evinize yerleştirerek, de monte sağladığımız dolaplarınızı tekrardan monte ederek bırakmaktayız.

Müşterilerimizin istekleri ve yönlendirmelerini dikkate alarak eşyalarınızı yeni evinize yerleştirmenin ardından, oturmaya hazır bir halde işimizi tamamlamaktayız. Sizlere sunduğumuz tek hizmet nakliyat üzerine olmamakla birlikte depolama ihtiyacınız içinde bazı çözümler sunuyoruz. Eşya depolama servisimiz sayesinde, belli bir süre muhafaza edilmesi gereken eşyalarınızı belirttiğiniz yerden teslim alarak güvenli depolarımıza getiriyoruz. Bu depolar 24 saat güvenlik kamera sistemleri tarafından görüntülenerek takip edilmektedir. Ayrıca güvenlik personellerimiz depolarımızın güvenliğini sağlamak adına 24 saat devriye gezmektedir.

Eşyalarınızın niteliği ve miktarının yanı sıra ne kadar süre depolanacağı gibi ayrıntılar doğrultusunda karşılıklı memnuniyet çevresinde bir ücrette anlaşma sağlanarak eşyalarınızı güvenle saklıyoruz. Ayrıca tüm çalışmalarımızda iş güvenliği önlemlerimizi alarak, ekip arkadaşlarımızın herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmaması için çalışıyoruz. Eşyalarınızın korunması için verdiğimiz özeni ve dikkati çalışanlarımıza da gösteriyor ve onların hayati bir tehlike atlatmalarına kesinlikle izin vermiyoruz. Tecrübesiz ellerde eşyalarınız harap olmasını istemiyorsanız, bir profesyonel desteğine ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Hakkımızda

MARKA asansörlü taşımacılıkDiyarbakır'da 2010 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız evden eve nakliyatsektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir. Diyarbakır evden eve nakliyat firmamız ev Devamı

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Bayındırlık Cad. 352. Sok. Seren 10 Apt. A Blok No:10 21100 Ninova Yanı, 21090 Bağlar / Diyarbakır
  2. Telefon: 0 533 093 27 88
  3. Gsm: 0533 093 27 88
  4. E-posta: info@diyarbakirmarkanakliyat.com