Gazi Osman Paşa Evden Eve Nakliyat

İnsanlarda evlerini taşıma konusu açıldığında ister istemez içlerini anlamsız bir kaygı kaplayabiliyor. Bu kaygıların temelinde zorluklarla, aylarca çalışıp yeni aldıkları eşyalarının taşınma esnasında herhangi bir hasara uğrayıp uğramayacağı yer alıyor. Bu eşyaların çizilmesi ve kırılması gibi bir olumsuzlukta büyük masraflar ortaya çıkabiliyor. Bu tarz durumların yaşanmaması için firmamız profesyonel ve tecrübeli ekibiyle sizlere hizmet veriyor. Özellikle geçmişte gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve deneyimlerimizden yola çıkarak her zaman hatalarımızdan ders almayı bilmiş, herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için tüm önlemlerimizi alıyoruz.


Gazi Osman Paşa Evden eve nakliyat çalışmamız öncesinde adresinize göndereceğimiz bir araç ile arkadaşlarımız tüm eşyalarınızı kontrol ederek gerekli incelemeleri ve gerekenleri bizlere iletecektir. Bu inceleme sırasında ne kadar koli, ambalaj veya koli bandı gerektiğine karar vererek yönlendirmeleri sağlıyor. Firmamız güvencesi altında tüm eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenerek tam donanıma sahip araçlarımıza yükleniyor. Şoför arkadaşlarımız dikkatli bir sürüşle eşyalarınızı yeni adresinize ulaştırıyor ve tekrardan taşımayı gerçekleştirecek ekip arkadaşlarımıza işi devrediyor. Eski eviniz veya ofisinizden teslim aldığımız tüm eşyaları aynı şekilde yeni evinize yerleştirip teslimatı tamamlıyor.


Bazı durumlarda eşya depolama ihtiyacınız olabileceğini düşünerek geniş bir depoyu hizmetinize sunarak devamlı olarak hijyenik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu depomuz 7/24 güvenlik kameraları ve diğer birçok güvenlik önlemiyle takip edilerek eşyalarınız devamlı koruma altında tutuluyor. Onların sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve herhangi bir zarar gelmemesi için özenle nakliye gerçekleştiriyoruz.
Son zamanlarda İstanbul genelinde artış gösteren kentsel dönüşüm projelerinin ardından nakliyeci ihtiyacı oldukça fazla artmış durumda. Bu durumdan yararlanmak isteyen birçok kişi hemen şirket kurarak, tecrübe ve deneyime sahip olmayan kişilerle eşyalarınızın taşınmasına talip oluyor. Yaşanan birçok aksaklık, problemin ardından insanlarımızın biz nakliye şirketlerine olan güveni sarsılmış durumda. Sektörde çok uzun bir geçmişe sahip olan firmamız, her zaman en kaliteli hizmeti sizlere sunmaya çalıştı. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza yetişebilmek adına yeni araçlar ve deneyimli arkadaşları işe alarak, iş gücümüzü 2’ye katladık. Sizlere gün içerisinde birçok noktada yetişerek, mağdur olmamanız için elimizden gelen tüm desteği veriyoruz.

Hakkımızda

MARKA asansörlü taşımacılıkDiyarbakır'da 2010 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız evden eve nakliyatsektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir. Diyarbakır evden eve nakliyat firmamız ev Devamı

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Bayındırlık Cad. 352. Sok. Seren 10 Apt. A Blok No:10 21100 Ninova Yanı, 21090 Bağlar / Diyarbakır
  2. Telefon: 0 533 093 27 88
  3. Gsm: 0533 093 27 88
  4. E-posta: info@diyarbakirmarkanakliyat.com