Diyarbakır Nakliyat

Diyarbakır Nakliyat
Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe tecrübeli ve gelişmiş imkanları ile en kaliteli hizmeti veren Diyarbakır Nakliyat her zaman en iyisini yapmaktadır. 


Diyarbakır Nakliyatın Önemi
Diyarbakır nakliyat firmamız nakliye firmaları arasında en iddialı olan ve 7 gün 24 saat hiç aralık vermeden en güvenli hizmeti müşterilerimize sunmaktadır. Taşımacılık işlemlerini büyük bir itina ile yapan Diyarbakır nakliyat firmaları sektöründe en kaliteli hizmet ve en uygun fiyatlamalar ile hep müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Müşteri memnuniyeti nakliyat firmamız için her zaman en önde gelmektedir ve bu sebeple çalışmalarını sürdürmektedir. Her türlü taşımacılıkta uzman olan nakliye firmamız Diyarbakır ilinde bütün ilçelere hizmet verdiğimiz gibi şehirler arasında da taşıma işlemleri yapılmaktadır.

Firmamızdan fiyat almadan taşınma işlemlerinizi kesinlikle yapmayınız. Diyarbakır nakliyat firmamız en kaliteli ve en güvenli hizmeti en uygun fiyatla uzman kadrosuyla sizler için yapmaktadır.  


Diyarbakır Nakliyat Hizmetleri
Diyarbakır nakliyatta yöneticilerden başlayıp bütün çalışan elemanlar taşımacılık konusunda eğitim almış ve bu almış oldukları eğitimleri en iyi şekilde uygulamaktadır. Eşyalarınıza kesinlikle zarar vermeden taşıma işlemini yapan ekibimiz, taşınma işlemlerini % 100 garanti vererek tamamlar. Bizi tercih ettiğiniz için hiçbir zaman pişman olmazsınız. Diyarbakır nakliyat olarak çok çeşitte hizmetlerimiz vardır. Bunlar; evden eve nakliyat, asansör kiralama, asansörlü taşıma, eşya paketleme, eşya depolama, ofis veya büro nakliye, ambalajlama ve kurumsal taşıma gibi hizmetlerimiz vardır. Evden eve yapılan taşımacılıkta eşyalarınız itina ile hazırlanıp zarar vermeden taşınmaktadır.

Eşyalarınız önce demöntaj yapılır ve kolilere konulur. Büyük eşyalarınız demontaj yapıldıktan sonra paketleme yapılmaktadır. Paketleme ve ambalajlama işlemi biten eşyalar özenle araçlarımıza taşınmaktadır. Yeni adrese telim edilen eşyalarınız sizin belirlediğiniz yerlere montajlama işlemi yapılarak taşımacılık tamamlanmıştır. 

Nakliyatta Fiyatlar
Nakliyat firmamız eşyalarınızın taşımacılığında en kaliteli hizmeti sizler için en uygun fiyatlarla vermektedir. Firmamız eşyaların taşınacağı yerlere ve eşyaların çokluğuna göre fiyat belirlenmektedir. Örneğin eşyaların taşınacağı apartmanda eşyalar zemin kata taşınacak ise fiyat da değişiklik yapılmaz. Ama daire kat çıkıyorsa ve kat yükseldikçe fiyatta katlanır.

Ayrıca eşyalar çoğaldıkça ve büyüklüklerine göre taşıyan eleman sayısı artacaktır. Dolayısıyla fiyatta ona göre artacaktır. Firmamız her zaman sizin için en iyisini yapmaktadır.

 

Hakkımızda

MARKA asansörlü taşımacılıkDiyarbakır'da 2010 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan firmamız evden eve nakliyatsektöründe faaliyetlerini devam ettirmiştir. Diyarbakır evden eve nakliyat firmamız ev Devamı

İletişim Bilgilerimiz

  1. Adres: Bayındırlık Cad. 352. Sok. Seren 10 Apt. A Blok No:10 21100 Ninova Yanı, 21090 Bağlar / Diyarbakır
  2. Telefon: 0 533 093 27 88
  3. Gsm: 0533 093 27 88
  4. E-posta: info@diyarbakirmarkanakliyat.com